DENİZADA Eğitim Belgelendirme Ticaret LTD. ŞTİ. olarak tüm süreçlerde müşterilerimizin beklentilerine titizlikle karşılayan bir anlayışla güvenilir ve tercih edilebilen bir kuruluş olmak.

 TS EN/ISO IEC 17024:2012 Kalite sistemleri çerçevesinde tüm personellerimizin daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini sürekli yükseltmek.

 İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı ve mesleki yeterlilikler çerçevesinde yetkin belgelendirilmiş, bu sayede ülkemizin sahip olması gereken kaliteli ve vasıflı bireyleri belgelendirmektir.

DENİZADA Eğitim Belgelendirme Ticaret LTD. ŞTİ. personel belgelendirme kuruluşu olarak yetkilendirilmiş olduğu ulusal mesleki yeterliliklerle ilgili; başvuran adaylara, başvuru aşamasından, belge yenileme, askıya alınması ve iptali aşamasına kadar uygulanacak esasları belirlemiştir.

 DENİZADA Eğitim Belgelendirme Ticaret LTD. ŞTİ. Tarafsızlık, şeffaflık, eşitlik, bağımsızlık, gizlilik politikası gözeterek belgelendirme sürecinin tüm aşamalarında ayrımcılık (cinsiyet, yaş, ırk, din, mezhep) gözetmeden mevcut yasalara göre tüm başvuran adaylara hizmet sağlamaktır.